Kazus Pierdolca z Powikłaniami + Cyrograf Diablicy do pobrania

cyrograf diablicy do pobrania
W moim świecie złoty środek istnienia polega na tym, że kobieta jest kobietą, a mężczyzna jest mężczyzną. To bardzo proste, tylko ludzie lubią hasać na przekór i te najprostsze sprawy sobie komplikować.
Są jednak takie dni, kiedy kobiety są kobietami bardziej niż zwykle. W te dni kobiety uzewnętrzniają swego Pierdolca Z Powikłaniami, a mężczyźni zapadają na Kurwicę Agonalną. Błędne koło, sytuacja patowa, drama drama drama. Właśnie na takie dni przygotowałam świstek, który obojgu Wam znacząco ułatwi życie.

Mały słowniczek dziwnych pojęć:

cyrograf – średniowieczny rękopiśmienny dokument, który interesant powinien podpisać krwią. Ale wiecie, mamy XXI wiek, drukarka i czerwony długopis w zupełności wystarczą.

sążna niedyspozycjasążna: ogromna, o sile masowego rażenia; niedyspozycja: kiedy kobieta wygląda, jakby chciała umrzeć i w istocie tymczasowo chce umrzeć.

emocjonalne rozchwianie – czyli gdy kobieta mówi jedno, robi drugie, myśli trzecie, wykrzykuje czwarte, awanturuje się o piąte, a potem płacze.

egzystencjalne rozterki – są wtedy, gdy kobieta srogo podważa sens bycia kobietą i o ten stan rzeczy obwinia mężczyznę.

interaktywna poduszka – to mężczyzna, który w trakcie sążnej niedyspozycji kobiety przyjmuje najdogodniejszą dla niej pozycję i tkwi w niej do oporu, z małymi przerwami na podanie jej picia, jedzenia i nutelli.

Cyrograf jest dosyć uniwersalny, ale możesz go dowolnie modyfikować. Mój w każdym razie zdał egzamin śpiewająco. Dzięki niemu przeżyłam wczoraj najmilsze turbulencje zadane przez Matkę Naturę ever. Z taką umową mogę zgonować co miesiąc <3